PLASTİK SEKTÖRÜNÜN DEĞİŞMEYEN TEK ADRESİ PLAST EURASIA İSTANBUL 2016 KAPILARINI AÇIYOR

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de 41 ülkeden 957 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenen PLAST EURASIA İSTANBUL 2016, 26.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı’nı, 4 gün boyunca 50.000’nin üzerinde sektör profesyonelinin ziyaret etmesi beklenmektedir.

Yıl boyunca yürütülen yoğun pazarlama çalışmaları neticesinde Fuara, Ekonomi Bakanlığımız ve Moskova, Sofya, Tahran, Tiflis, Üsküp ve Kahire’de yer alan yurtdışı ofislerimizin desteğiyle Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Fas, Filistin, Gürcistan, Hırvatistan, Irak, İran, Kazakistan, Kosova, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moldova, Özbekistan, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovenya, Sudan, Suriye, Tacikistan, Ukrayna, Ürdün, Yunanistan'dan alım heyeti organizasyonları düzenlenmiştir. Ayrıca Tüyap olarak tüm Türkiye’den fuara gelmek isteyen ziyaretçilerimiz için otobüs organizasyonları yapılmıştır.

Ambalaj, otomotiv, elektronik, iletişim, sağlık ve pek çok farklı sektör için vazgeçilmez bir malzeme haline gelen plastik, doğada ayrıştırılabilir uygulamaları ve geri dönüştürülebilir oluşu ile sürdürülebilir kalkınma ve doğanın korunması için önem arz etmektedir. Sağlam, hafif ve güvenli olmasıyla yaşantımızdaki yerini giderek genişleten, hızlı ve pratik yaşamın sembolü plastik ile ilgili tüm ürün ve son teknolojiler 7 Aralık Çarşamba günü saat 13.30’da açılışın yapılmasıyla tüm sektör mensuplarının beğenisine sunulacaktır.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de düzenlenecek olan, ülke ekonomisine ve sektör ihracatına büyük katkı sağlayan PLAST EURASIA İSTANBUL 2016 Fuarı, 7-8-9 Aralık tarihlerinde 10.00-19.00, 10 Aralık tarihinde ise 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Fuar hakkında daha detaylı bilgi için www.plasteurasia.com adresini ziyaret ediniz.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN