T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI’NDAN PLAST EURASİA İSTANBUL’A DESTEK

Avrasya’da gerçekleştirilen en büyük plastik fuarı olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı’na KOSGEB’den sonra T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan da destek geldi.

Fuara katılan İhracatçılar Birliği üyesi firmaların stant harcamalarının yüzde 50’sini geri ödeyen T.C. Ekonomi Bakanlığı, firmaların yeni coğrafyalara ulaşarak iş fırsatları yakalamalarına destek oluyor.

1200’ün üzerinde nitelikli katılımcıyı ve 50.000 profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmeye hazırlanan Plast Eurasia İstanbul T.C. Ekonomi Bakanlığı'ndan aldığı destekle büyümeye devam ediyor.
 
Destekle birlikte…

T.C. Ekonomi Bakanlığı, İhracatçılar Birliği üyesi firmaların arkasında duruyor. Fuar kapsamında İhracatçı Birliği’ne üye firmaların yer kirası ve stant konstrüksiyonu harcamalarının 30 bin TL’yi geçmemesi kaydıyla yüzde 50’sini geri ödeyen T.C. Ekonomi Bakanlığı, sektörün gelişimini desteklediğini bir kez daha ortaya koyuyor. Bu hibe desteği sayesinde fuar katılımcıları, yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle bir araya gelerek sektörün gelişimini yakından izleme şansı yakalıyor.

Plast Eurasia İstanbul, katılımcılarına dünyanın farklı noktalarından gelecek olan alım heyetleriyle buluşma şansı sunuyor. Ayrıca Türkiye’nin plastik üretiminde dünyada altıncı sırada olması yurtdışından gelecek olan profesyonel ziyaretçinin fuara olan ilgisinin artmasına destek oluyor.

Marka imajını desteklemek, yeni müşterilere ulaşmak, sektörde var olduğunu kanıtlamak için bu ticari platformda yer almak katılımcılar için büyük önem arz ediyor…
 
ÖNEMLİ NOT: T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından sağlanacak destekle ilgili daha fazla bilgiye www.immib.org.tr adresinde bulunan https://goo.gl/zx5cwi sayfasından ulaşabilirsiniz. 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN