Fuar Hakkında/ Plast Eurasia İstanbul 2017

Plast Eurasia İstanbul, Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, Avrasya’da her sene düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarıdır. Katılımcı ve ziyaretçilerine mükemmel bir tanıtım ve pazarlama platformu sunan Plast Eurasia İstanbul, PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

Plastik sektörünün merakla beklediği bu organizasyonda; plastik makineleri, kimyasal ve hammaddeler, makine yan ve ara sanayi,  ısı ve kontrol cihazları, kalıp, hidrolik - pnömatik ve geri dönüşüm teknolojileri ve plastik sektöründeki tüm yenilikler yer alacaktır.
 
Avrasya bölgesindeki ülkeler sahip oldukları dinamik nüfus yapıları, yükselen alım güçleri, kültürel bağları ve satın alma potansiyelleri ile maksimum 4 saat uçuş mesafesinde olan Plast Eurasia İstanbul fuarını her yıl artan bir grafikle tercih etmektedirler.
 
Bu yıl 27.si düzenlenecek olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı sektörün tüm profesyonellerini 6 – 9 Aralık 2017 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.