PLASTİK SEKTÖRÜNÜN AVRASYA’DAKİ EN BÜYÜK FUARI PLAST EURASIA İSTANBUL 33. KEZ SEKTÖR PROFESYONELLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Avrasya’da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul; Uluslararası Plastik Endüstrisi Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile 33. kez sektörün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor. Plastik endüstrisinin lider markalarının katılımcı olarak yer aldığı fuarda her yıl ulusal ve uluslararası arenadan binlerce ziyaretçi ağırlanıyor.

FUAR BİLGİLERİ

Tarih:4-7 Aralık 2024
Konum: İstanbul - Türkiye
Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi


FUARI ZİYARET ETMENİZ İÇİN 5 NEDEN

GENİŞ COĞRAFYAYA YAYILAN TİCARET


Her yıl düzenlenen ve her yıl da istikrarlı bir şekilde büyümesini devam ettiren fuarda 2023 yılında 1.375 katılımcı ürün ve hizmetlerini sergileme imkanı buldu. 67.249 profesyonel alıcının ziyaret ettiği fuarda toplam ziyaretçinin %16’sını yabancı alıcılar oluşturdu. 43 ülkeden katılımcının yer aldığı Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nı ziyaret eden profesyonellerin %27’si Avrupa ülkelerinden, %21’i Asya ve Okyanusya’dan, %19’u Afrika ülkelerinden %10’u Balkanlardan ve %8’İ Kuzey ve Güney Amerika’dan geldi. Çok geniş coğrafyaya yayılmış büyük bir ticaret hacmine sahip olan fuarda, toplam 118 ülkeden alıcı ürün ve hizmetleri tek çatı altında inceleme fırsatı buldu. Bu yıl 33. kez bir araya gelecek olan sektör temsilcileri, plastik endüstrisine dair son teknolojileri, gelişmeleri tek çatı altında görme imkanı bulacak.


 

GENİŞ KAPSAMI İLE BİNLERCE ÜRÜN ÇEŞİDİ TEKNOLOJİ VE YENİLİĞİN MERKEZİ PLAST EURASIA İSTANBUL’DA

Plastik endüstrisinin geleceğini şekillendiren fuarda plastik makineleri, makine ekipmanları ve yan sanayi, kalıp, geri dönüşüm, ısı ve kontrol cihazları, otomasyon, soğutma sistemleri, ham madde ve kimyasalları, yarı mamul ürünler sergilenecek. Avrasya bölgesinin en önemli ve en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul bu yıl da hem katılımcı, hem sergi salonu hem de ziyaretçi anlamından kendi rekorlarını kırmaya hazırlanıyor. Plastik endüstrisinin lider markalarının sergileyeceği binlerce ürünü bir arada inceleme fırsatını kaçırmayın, 9 Eylül’e kadar devam edecek olan ücretsiz bilet fırsatından yararlanın!

ONLINE BİLET İÇİN TIKLAYIN