Firma Adı İletişim Konum
AEROFİX KİMYA A.Ş.
GÖKEVLER MAHALLESİ 2312 SOKAK NO : 16 GİNZA CORNER PLAZA KAT : 9 OFİS : 109 / ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 807 0011
Web: https://www.aerofix.com.tr/en/
Salon: 5
Stant: 523
Ürün Grupları
 • Plastik enjeksiyon makinalari
 • Sisirme makinalari
 • Enjeksiyon Kaliplari
 • Sisirme Kaliplari
 • Plastik Kaliplar
 • Otomasyon Sistemleri
 • Otomasyon
 • Islak Kuru Sogutucular
 • Solvent
 • Yari Mamul

35 yılı aşkın bilgi birikimimiz ile günümüz ihtiyaçlarına göre son teknoloji ile hazırladığımız ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Müşteri odaklı çalışan kadromuz, portföyümüzdeki 150 den fazla ürün ile müşterilerimizin taleplerini karşılamaktadır. İhtiyaç duyulan yeni ürünler için büyük bir heyecanla çalışıyor ve portföyümüze ekliyoruz. İşinizi daha iyi hale getiren güvenilir ürünler sunarak müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz. Stratejik hedeflerimize ulaşmak ve temel değerlerimizi korumak için iş yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli ölçüyor ve iyileştiriyoruz. Çalışkan, dürüst, karşılıklı güven ve saygıya dayalı ekibimiz bir takım oyuncusudur; Kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini beklentilerin ötesine taşımayı ilke edinmişlerdir.

KALIP AYIRICI SİLİKON SPREY 500 MLKALIP AYIRICI SİLİKON SPREY 500 ML
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yanıcı hidrokarbon ürünlere alternatif olarak üretilen yanıcı olmayan silikon bir yağlayıcıdır. Her türlü zorlu ortamda kullanım için özel olarak formüle edilmiştir. Çok yönlü bir yağlayıcıdır. Soğuk havalarda kapı lastiği çatlamasına karşı korunma, lastiklerin ve araç kaputunun korunması, hortum radyatör, emniyet kemeri mekanizması, koltuk rayı koruması ve yağlama, tekstilde kullanıldığı gibi araç ön panjurları, tamponlar, kapı tüpleri gibi bakım ve toz tutma parçalarının bakım ve toz tutma parçaları, bakım ve toz tutma parçalarında bakım ve bakım atölyelerinde kullanabileceğimiz renksiz ve kokusuz olması ile karakterizedir. evde ve ofiste.. Aynı zamanda kalıp endüstrisinde kullanılabilecek çok iyi bir kalıp ayırıcı maddedir. Parçaları temizlemek ve yağlamak için kullanılır, sürtünmeyi ve gürültüyü azaltmaya yardımcı olur, statik elektrik üretmez. Ve iyi koruma sağlamak için kullanılır.

SİLİKONSUZ KALIP AYIRICI SPREY 500 MLSİLİKONSUZ KALIP AYIRICI SPREY 500 ML
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yapışmayan ince bir film tabakası oluşturarak sürtünmeyi azaltan kalıp ayırıcıdır. Yüksek ve düşük sıcaklıkta kullanılabilir. Saf doğal ürünlerden oluşan aktif bileşenlerin yüksek kaliteli kombinasyonu, plastiklere, kalıplara, metallere ve aletlere yapışmasını önleyen yüksek bir kaydırma etkisi sağlar. Polietilen, polipropilen, akrilik, poliüretan, bakalit, doğal kauçuk, nitril, neopren, florosilikon polimer ve benzeri ürünlerden yapılmış kalıplarda kullanılabilir. Üretimden sonra kullanılması en iyisidir

MUM KORUMA SPREY 500 MLMUM KORUMA SPREY 500 ML
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Metallerin oksidasyon ve korozyonuna karşı üstün koruma sağlayan bir üründür. Metal üzerinde hafif ve yumuşak bir mum tabakası oluşturur. Bu koruyucu tabaka solventlerle kolayca temizlenebilir.

ÇOK AMAÇLI BAKIM SPREY 500 MLÇOK AMAÇLI BAKIM SPREY 500 ML
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yağları temizler, korur, kalıntıları ve yapıştırıcıları çözer ve son derece zor lekeleri çıkarır. Korozyon önleyici bir yağlayıcıdır. En dar yerlere nüfuz ederek su ve nem gibi dış etkenlerden koruyan yüzeylere çok iyi yayılır ve yapışır. Su ve nemin istenmediği otomotiv ve gemi inşa sanayinde mükemmel su itici olarak kullanılır. Gıcırtıları ortadan kaldırır ve uzun süre sessiz çalışmasını sağlar. Araçlarda motor parlatma ve cıvata sökme işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

ŞEFFAF SIVI GRES SPREY 500 MLŞEFFAF SIVI GRES SPREY 500 ML
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Şeffaf, çok amaçlı bir yağlayıcıdır. Sürtünmeye ve suya karşı dayanıklı, akışkan ve yapışkan değildir. Yüksek verimli bir korozyon önleyicidir. Özel yağlar ve katkı maddeleri içeren bileşimi ile hızla nüfuz eder yüzeye tutunur. Ağır makine ve forkliftler, dişli zincir sistemleri gibi birçok endüstriyel alanda evde ve iş yerinde yağlama gerektiren her türlü yüzeyde güvenle kullanılabilir. Parçaların ömrünü uzatır. Sessiz ve verimli çalışmayı sağlar.

PAS SÖKÜCÜ SPREY 500 MLPAS SÖKÜCÜ SPREY 500 ML
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüm metal yüzeylerde kullanılan silikonsuz etkili bir pas önleyici yağlayıcıdır. Yüzey temizlendikten sonra su ve nemden kaynaklanan pasın giderilmesinde kullanılır. Pasla mücadele etmek veya en azından görünümünü geciktirmek için ince bir koruyucu film tabakası oluşturur. Başlıca kullanım alanları, sıkılmış cıvata ve somunlar, el aletleri, kara ve deniz olta takımları, bisiklet, motosiklet, kapı ve dolap menteşeleri ve daha önce de belirtildiği gibi tüm metal aksamlardır.

GENEL TEMİZLEME SPREY 500 MLGENEL TEMİZLEME SPREY 500 ML
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yoğun formülü sayesinde gresi ve kalın bir tabaka oluşturan diğer yağları tozla birleşerek fazla çaba harcamadan temizler. Yüksek oranda yayılır ve kalıcı hijyen sağlar. Yağlı parçaların, fren sistemlerinin, debriyaj parçalarının temizliğinde kullanılır. Fren sistemlerinin bakım işlevini arttırır.

DELME KESME KLAVUZ ÇEKME YAĞI 500 GRDELME KESME KLAVUZ ÇEKME YAĞI 500 GR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu yağ, bakır ve alüminyum gibi demir dışı metallerin ve çik için çeliğin işlenmesinde kullanılır. Çok düşük bir volatiliteye sahiptir. İçinde oluşacak ısıyı göz önünde bulundurarak oksidasyona karşı korur. Aletlerin zarar görmesini engeller ve çok rahat bir çalışmaya sağlar. Uzun bir raf ömrüne sahiptir.

EL TEMİZLEME KREMİ 3 KGEL TEMİZLEME KREMİ 3 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İçerdiği aşındırıcı partiküller ile verimli temizlik sağlar. Limon Kokusu ile istenmeyen kokuları yok eder ve biyolojik indirgeme işlevi sayesinde tüm kirleri hızla ve kirletmeden temizler. Lavabolar veya boruları tıkayan sadece mısır gibi doğal temizlik maddelerinden yapılmış mikroplastik içermez. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

YAĞ VE LEKE SÖKÜCÜ SPREY 1000 MLYAĞ VE LEKE SÖKÜCÜ SPREY 1000 ML
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Anında sonuç verir, kullanımı kolaydır; solüsyonu uygulayın ve güvenle durulayın. Beton finişerlerde, tuğlalarda, çimentoda, epoksi zeminlerde, pvc ve çamaşırhanede, makinalar üzerindeki birikmiş inatçı yağ ve lekelerde, gömlek ve yakaların, kilimlerin, koltukların, döşemelerin, perdelerin ve tüllerin temizlenmesinde, mutfakta, banyoda, otomobil iç ve koltuklarının temizlenmesinde kullanılır

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

 • AEROFİX