Firma Adı İletişim Konum
AHP PLASTİK MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
No. 78 A- Block- Perlavista Bld. / Beylikdüzü / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 872 5280
Web: https://ahp-makina.com/
Salon: 9A
Stant: 9A-928C
Ürün Grupları
 • Granul Makineleri
 • Hammadde Tasima ve Yukleme Sistemleri
 • Ekstruder
 • Asindirma
 • Elastikiyet
 • Etu
 • Rheometre
 • Shoremetre
 • Tensometre
 • Viscosimetre
 • Yogunluk Kiti
 • Kalite Kontrol Test Cihazlari

Polimer endüstrisi için her türlü test ve kontrol ekipmanlarının imalatını yapmaktayız. Bu sektördeki 20 yıllık tecrübeden sonra, müşterilerimiz ürünlerimizin ilgili uluslararası standartlara tam olarak uyduğuna güvenebilirler.

Fpv Test Cihazı Filter Pressure Value Masterbatch TestFPV Filter pressure test
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Film ve plastik urun sanayinde önem arz eden ekstrüzyon kafa basınçlarının optimizasyonu polimerin ve masterbatch morfolojisi ile doğru orantılıdır. AHP FPV test cihazinda basınç sensörleri ile donatılmış ve bilgisayar ile entegre edilmiş FPV cihazı ile tüm ürünlerimizin basınç eğrilerini uzman ekibimizle grafiklendirip müşterilerimizin ihtiyacına göre rapor haline getirmekteyiz.

Ahp ISO 11357 , ISO 10837 Oksidasyon İndüksiyon Süresi Tayin Cihazı - Oit DSC Test CihazıDSC OIT Test Cihzi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Oksidasyon İndüksiyon Süresi Tayin Cihazı OIT Test Cihazı ISO 11357-6 EN 728 ASTM D 3418 Standartlarına uygun Sıkıştırılmış hava soğutmalı sıcaklık aralığı 20-600 C Yüksek Çözünürlüklü Sensör Yazılım kontrollü çift girişli gaz vanaları Kalibrasyon kiti 0 ile 5 250ml/min flow meter Isıtma Hızı 0,001 to 50K/Min Isı hassasiyeti 0,1 C PC kontrollü Raporlama ve grafik yazılımı Çalışma gücü 230 V 50/60 Hz. Dokunmatik ekran. Oksijen akış, azot akış özelliği. Kompakt yapılı ısı haznesi. Sıcaklık probu. Zaman ölçer. PID kontrollü sıcaklık sensörü. Gaz debimetre ayarı. Bilgisayar yazılımı. Sıcaklık çözünürlüğü : 0.1 °C. Isıtma hızı : 50°C den deney sıcaklığına kadar olan aralıkta (20±2) °C/min. Çalışma voltajı: 220VAC, 50 Hz.

AHP ISO 1133 ve ASTM D 1238 Erime Akış Ölçüm Cihazı MFI MFR Melt Flow RateMFI MFR Erime Akis test
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Erime Akış Ölçüm Cihazı - Ahp Plastik Makina ERİME AKIŞ İNDEKSLEYİCİ (MFI) ⦁ Kullanıcı Ekranı Dijital Kontrollü ⦁ Test sıcaklığı 50-450 C ⦁ Sıcaklık ayar hassasiyeti 1.K nozzlda ⦁ 2,16 kg ve 5 kg test ağırlıkları 1 set ⦁ Otomatik numune kesme ⦁ Otomatik zaman sayacı ⦁ Ortam Çalışma Sıcaklığı +5 ila +30 ⦁ Çalışma Nem ortemı %70 ⦁ Çalışma Gücü 230 V.50/60 Hz. ⦁ Temizleme aparatları avadanlık takımı ⦁ Cihaz üstünde montajlı Termal Yazıcı ,test kayıtlarının çıktısı alınabilir(etiket şeklinde) ⦁ Sertleştirilmiş çelikten eritme haznesi. ⦁ İzole edilmiş iki ısıtma hücresi ⦁ Elektronik zaman saati ( Kronometre) ⦁ Deney sonu kolay temizlenebilen yapı ⦁ Yüksek ısı duyarlılığı vardır ⦁ Otomatik kesme özelliği vardır ⦁ Elektrostatik toz boya ⦁ Krom kaplı kütleler; 2.16 ve 5 kg dır. ⦁ Hassas ısı kontrollü sistemi mevcuttur. ⦁ Kolay kullanılabilen sağlam bir yapıya sahiptir. ⦁ MFR/1 , MFR/2 , MVR deneylerinin ölçümünde kullanılır. ⦁ Kolay takılıp çıkarılabilen sertleştirilmiş çelik kalıp. ⦁ 2 ayrı dijital termostatlıdır. ⦁ Çalışma voltajı 50 Hz.220 Volt ⦁ Kumanda paneli TAG switch sistemlidir. ⦁ Temizlik seti , aparatları ve aksesuarları mevcuttur.

ISO 1167 Boru Ömür Test Cihazı HİDROSTATİK BASINÇ TEST CİHAZIHİDROSTATİK BASINÇ TEST CİHAZI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hidrostatik Basınç Birimi Dokunmatik ekran. Ünite sayısı : 1, 3 veya 6. Deney süresince basınçlar istediğiniz değerde sabit kalır. Basınç aralığı ayarı. Deney süresi elektronik göstergede takip edilir. Paslanmayan malzemelerden üretilmiştir. Virgülden sonra gösterilen hane sayısı : 2 (Örnek: 0,01 bar) Hassasiyet : %1 Kolay numune bağlantı aparatları bulunur. Özel geliştirilmiş yazılım. HİDROSTATİK BASINÇ TEST CİHAZI Boru Basınç Test Cihazı, başta plastik borular olmak üzere bidon, tank, hortum, körük gibi malzemelerin basınç altında bekletilmesi ile ömür testini yapar. Sıcak ortam ünitesi ilave edilerek deney süresi kısaltılabilir. Boruru Basınç Test Cihazları, diğer birçok kontrol ölçüm cihazları gibi birden fazla modelleri bulunan test cihazlarıdır.Plastik Boru üretim alanları başta olmak üzere, plastik vb. alanlarda kullanılan test cihazlarıdır. PLASTİK BORU ÖMÜR TESTİ Boru Basınç Ömür Test Cihazı özelliklerine bakıldığında, Dokunmatik ekran, 1, 2,3,4,5 veya 10 ünite sayısı, Deney süresince basınçları istenilen değerde sabitleyebilen, Basınç aralığı ayarı, elektronik göstergede takip edilebilen deney süresi ve paslanmayan malzemelerden üretilmiştir. Bunun yanı sıra, Virgülden sonra gösterilen hane sayısı: 2 (Örnek: 0,01 bar) olan, %1 hassasiyete sahip, kolay numune bağlantı aparatları bulunan özel geliştirilmiş yazılımıyla son derece önemli teknik özellikleri bulunuyor. Birçok kontrol test cihazında olduğu gibi, Boru basınç ömür test cihazında da ihtiyaca göre ilaveler yapılabilmektedir. Bu ilaveler şöyle; Birçok kontrol test cihazında olduğu gibi, Boru basınç ömür test cihazında da ihtiyaca göre ilaveler yapılabilmektedir. Bu ilaveler şöyle; - Sıcak ortam kazanı (max. 95°C). - Sıcak ortam hava ısıtma ünitesi (150-200°C arası). - Soğuk ortam ünitesi (eksi 40°C ye kadar). - Test süresince deney grafik çıktısı alabilme özelliği - İsteğe bağlı olarak kazan ile birlikte verilir. - 1-2-3-4-5-6-10 boru aynı anda test yapılabilen modeller vardır. Opsiyonel 250 bara kadar olan çeşitli kapasitelerde modeller. - Paslanmaz metalden özel olarak imal edilen Deney tapaları -boru başlıkları (End Cups)

ISO 527 , ISO 6259 Çekme Basma Test CihazıCekme kopma basma test cihazi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çekme Basma Test Cihazı Çalışma voltajı : 220V AC 50 Hz. Elektrik harcaması : max. 1 KVA. Test hız ayarı : 0.5-500 mm/dak. Dijital ekran. Çift sütunlu sistem. Acil durdurma düğmesi. Hızlı geriye dönüş imkanı. Programlanarak durma. Duyarlılık : ± % 0.5 tir. Hareket duyarlılığı : 0,01 mm. Kopmaya, kırılmaya veya mesafeye bağlı durma.

ISO 6964 Karbon Siyahı Miktarı Tayin CihazıKarbon Siyahı Miktarı test cihazi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Karbon Siyahı Dağılımı ve Miktarı Tayin Cihazı Çalışma voltajı: 220VAC, 50 Hz. Alan hesaplama. Raporlama. 5 Watt lık LED aydınlatma. Büyütme oranları: 5X 10X 20X 50X 100X Renkli optik sistem ile bilgisayara veri aktaran program. Otomatik sayım. Aşağıdaki standartlara göre:

ISO 179 , ISO 180 Çentik Darbe Test Cihazı - Charpy IZOD Pendulum ImpactIZOD Charpy impact tester
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çentik Darbe Test Cihazı - Ahp Plastik Makina Sarkaç Darbe Test Cihazi: 4 ayrı okuma aralığı vardır. Mekanik kalıcı ibrelidir. Çekiç düsme açısı 150° dir Düşme hızı 3,8 m/sn dir. 4 Joule e kadar ölçüm imkanı vardır. Ayarlı ayaklar. Su terazisi ile göstergenin yataylığı ayarlanabilir. Çekiç hareketi, hareket düğmesinin emniyet kilidi açılarak verilir. Düşme hızı 3,8 m/sn dir. 4 Joule e kadar ölçüm imkanı vardır. Ayarlı ayaklar. Su terazisi ile göstergenin yataylığı ayarlanabilir. İşlem sonu frenleme sistemi ile hareket durdurulur. Koruyucu sperlik mevcuttur. TS-ISO ve CE standartlarına uygundur. Özel bakım istemeyen sağlam ve güvenilir yapıdadır.

Falling Weight Impact EN 744 Boru Dış Darbe Deneyi Cihazı - Düşen Ağırlık Darbe Testi CihazıDüşen Ağırlık Darbe Testi Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Boru Dış Darbe Deneyi Cihazı - Ahp Plastik Makina Çeşitli numune çaplarına uygun olarak üretilmektedir. Motor ile kontrol edilebilen kolay kullanım. Düşme yüksekliği göstergesi. Ayarlanabilir düşme yüksekliği. Tam set kütle ve çekiç ile birlikte verilir.

Sıcak Pres Test Cihazı Çift Tabla IsıtmalıSıcak Pres
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çift Tabla Isıtmalı Sıcak Pres Test Cihazı 35 CM X 35 CM ÇIFT TABLA ISITMALI PNOMATİK SİSTEM DİGİTAL GÖSTERGE VE FORCE AYARLIDIR

ISO 306 , ASTM D 1525 Vicat Deneyi Test Cihazı - HDT Test CihazıHDT Vicat tester
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vicat Deneyi Test Cihazı Numune : 3 takım Deformasyon görüntüleme :Dijital mikrometre Test yöntemi: HDT / VICAT Sıcaklık aralığı : Oda sıcaklığı -300°C Sıcaklık hassasiyeti :± 0.5 °C Sıcaklık artma hızı :2 ± 0.2°C / dak. veya 50 ± 5°C / saat Soğutma yöntemi :Suyla soğutma Güç : 1∮, AC220V, 50/60Hz (kullanıcı tarafından belirlenir)

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

 • AHP PLASTIK MAKINA