Firma Adı İletişim Konum
AKDENİZ CHEMSON KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kemalpaşa OSB Mah. İzmir-Kemalpaşa Asfaltı Cad. No: 45 / Kemalpaşa / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 530 510 5717
Web: https://www.akdenizchemson.com/
Salon: 7
Stant: 721
Ürün Grupları
  • PVC Katki Malzemeleri
  • Stabilizatorler

Akdeniz Chemson PVC stabilizatör ürünlerinde dünya lideri ve dünyanın önde gelen polimer katkı maddesi üreticilerinden biridir. Kalite, inovasyon ve sürdürülebilirliğe odaklanan şirket, müşterilerinin tüm formülasyon ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla, dünyanın dört bir yanında tek durak noktası olarak faaliyet göstermektedir. PVC stabilizatörlerinde dünya lideri olan Akdeniz Chemson, ham maddelerinin çoğunu kendi son teknoloji üretim tesislerinde üreten dikey bütünleşmiş bir şirkettir. Şirket, hem yerel hem de uluslararası pazarlarda, ürünlerinin kalitesi sayesinde güçlü bir güven kazanmıştır. Amaca yönelik marka imajı anlayışını teşvik eden şirket, insan odaklı yaklaşımı ve sürdürülebilir iş modeliyle güvene dayalı bir şirket imajı inşa etmeyi amaçlamaktadır. Yılların deneyimi sayesinde, Akdeniz Chemson üretim kaynağını ve altyapısını sürekli olarak güncellemektedir. Akdeniz Chemson, ürün gamını dünyadaki artan PVC kullanımını karşılamak için geliştirmiş ve günümüzde stabilizatörlerin yanı sıra ilgili katkı maddelerini de üretmektedir. Kalite, insan kaynakları ve sürdürülebilirlik alanlarında sürekli gelişim gibi geniş bir vizyonun peşinde olan Akdeniz Chemson, yatırımlarda sektörün lideridir. Günümüzde şirket faaliyetlerini Avustralya, Avusturya, Brezilya, Çin, Almanya, Büyük Britanya, Türkiye ve ABD de sürdürmektedir ve güçlü bir küresel hizmet ağı desteğine sahiptir.

Aksab
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum, Baryum, Kalsiyum, Magnezyum ve Çinko bazlı metal sabunları.

Akstab
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kurşun, co-stabilizatör ve ikincil stabilizatör bazlı metalik tuzlar ve sabunlar.

Akropan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Toz, granül, tablet gibi çeşitli formlarda Kalsiyum-çinko, Kalsiyum-organik ve ve kurşun bazlı katı one-pack ve karışık metal bileşikleri.

Akstab L
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ca/Zn, Ba, Ba/Zn, Sn bazlı sıvı karışımlı metal stabilizatörler ve Zn, Ba/Zn and K/Zn bazlı kikerler.

Aklub
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ester waxlar, polietilen waxlar, okside polietilen waxlar, hidrokarbon waxlar, gliserin esterleri gibi PVC kaydırıcıları.

PRO
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akrilik proses yardımcıları.

DMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akrilik darbe mukavemet artırıcıları.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKDENİZ CHEMSON