Firma Adı İletişim Konum
AKKAYA EPS MAKİNA İMALAT SAN VE TİC. A.Ş.
Ulaş OSB Mah. 202. Sok. No:12/1 / ERGENE / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
İletişim: +90 282 655 5894
Web: www.akkaya-akkaya.com
Salon: 4
Stant: 402A
Ürün Grupları
  • Paketleme ve İstifleme
  • Depolama Siloları
  • Silo Ekipmanları
  • Geri Dönüşüm Makineleri
  • EPS EPP MAKİNA VE EKİPMANLARI / EPS EPP MACHINERY AND EQUIPMENTS

EPS üretim teknolojilerine 1980 yılında başlayan Akkaya Makina, 1990 yılından sonra ihracat faliyetlerine ağırlık vermiş, ARGE çalışmaları ve yeni teknolojilerle ürettiği makinalarla dünyanın sayılı üreticileri arasına girmiştir. Akkaya Makina, üretiminin %89 unu yurtdışına ihraç etmektedir. Akkaya, 2010 dan beri Foamatec ile birlikte EPP makine ve ekipmanları üretmektedir.

BATCH ŞİŞİRME MAKİNASIASM-B
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Batch tipi şişirmeler çalışma prensibi, sabit kiloda bir hammaddeyi belirli hacimde şişirerek hassas (yoğunluk değişimi sabit) imalata yönelik makinalardır. Dozajlama bunkeri tartım kontrolüne sahip tartı ünitesine sahiptir. Hassas kontrol ile sabit yoğunlukta üretim yapılması sağlanır. Dolum yerçekimi ile sağlanır.

HAREKETLİ EPS BLOK KALIP MAKİNASIABM-VV
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Makine hidrolik tahrikli ayarlanabilir duvarlar ile üretilmektedir. Makina iç plakaları slotludur. Buda buhar ve vakum adımlarının daha iyi ve kısa sürede yapılmalarını sağlar 6 ad. civata ile montaj yapılan plakalar, kolay demonte ve temizlenme özelliğine sahiptir. Makina dolumu üst tarafta bulunan hidrolik dolum valfi ile gerçekleşir. Ø250mm olan bu valf malzemenin vakum ile birlikte hızlı ve homojen dolumuna imkan verir. Alt ve üst kısımların farkı %3 ile sınırlandırılır. Özellikle kırma karışımlı mal üretirken bu nüans çok önem kazanmaktadır.

E TİPİ EPSEPP ENJEKSİYON MAKİNASIAEM-E
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüksek teknoloji içeren proses kontrol ile birlikte,hızlı kalıp değişim sistemi size 15 dakika içinde kalıp değiştirme imkanı sunar. Güçlü hidrolik tasarımı ve yüzey işlemesi yapılmış parçalardan oluşan gövdesi boyutlarına göre 2-4 adet yatak millerine sahiptir. Tahrik Grubu : Hızlı hareket eden hidrolik güç ünitesi aynı zamanda yumuşak hareket etmeyi sağlar veya alternatif olarak, elektrik Servo kumandalı sistem ile daha hızlı hareket imkanı verir. Tüm Buhar ve hava valfleri oransal kontrol edilir, önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar. #149; Hızlı kalıp değişim sistemi #149; Oransal buhar ve hava regulasyonu #149; İstifleme ve dizgi robotu #149;Yüzey yakma sistemi #149; Servo Motorlu Tahrik grubu

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKKAYA EPS-EPP PRODUCTİON TECHNOLOGİES