Firma Adı İletişim Konum
ALTECH MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.
AKÇABURGAZ MAH. 3137. SOK. NO: 22 / 1 / ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 539 389 1301
Web: https://www.altechmakina.com/tr/
Salon: 3
Stant: 308B
Ürün Grupları
  • Granul Makineleri
  • Ekstruderler
  • Geri Donusum Makineleri
  • Plastik Geri Donusum Hatti
  • Geri Donusum Ekstruderleri

1974 Yılında çeşitli makinelerin imalatı ve sonraki yıllarda ekstrüzyon vida kovan ve plastik geri dönüşüm makineleri üretimlerine başlayan Altek Plastik Makine bugün 11.000 m² yeni fabrikasında tam 25 üstü ülkeye geri dönüşüm makine ihracatı gerçekleştiren bir entegre tesis haline gelmiştir. Altek Plastik Makine; teknolojik gelişmeleri zamanında takip edebilme, imalat süreçlerine hızla dahil etme prensibine ve modern üretim koşullarını her daim dinamik tutabilme kabiliyetine sahiptir. Plastik geri dönüşüm hatları, plastik eriyik filtre sistemleri, yatay ve dikey granulatörler, plastik yıkama hatları, plastik parçalama shredder imalatı, plastik sıkma makinaları, friksyon santrifuj sistemleri, plastik kırma makinaları ve katkı dozajlama imalatlarını yapan Altek Plastik Makine; uzman mühendis kadrosu, güçlü teknik departmanı ve uzman ar-ge ekibinin heyecanlı çalışmalarıyla elde ettiği bilinirliğini bir ekol olma hedefiyle perçinlemekte; yurt içinde ve yurt dışında öncelikle tercih edilen bir şirket olarak lider konumunu korumaktadır. Öncelikli hedef ve stratejilerini, üretimde kalite prensibi, satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmeti, müşteri menuniyeti ilkesi ve her zaman en iyiyi arama tutkusu ile birleştiren Altek; müşterilerinin özel istekleri doğrultusunda proje geliştirerek ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmak misyonuyla hareket eden Altek, bunun karşılığı olarak gelişmesini, büyümesini ve yıllardır sizlere vermiş olduğu hizmetin haklı gururunu yaşamaktadır. Uluslararası direktiflere uygun olarak dizayn ettiği tüm ürünler ile müşterilerinin kalite beklentisi ve profesyonel hizmet ihtiyaçlarını karşılamayı temel prensip edinen Altek Plastik Makine; üretim proseslerini ve hizmetlerini sürekli geliştirmeyi, çevreye ve doğaya duyarlı yeni nesil teknoloji ürünlerini uygun fiyat politikaları ile kaliteden ödün vermeden zamanında üretmeyi ve teslim etmeyi bir şirket ideali haline getirmiştir.

PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

RGT Model Plastik Geri Dönüşüm Makinasında; Kırma, karıştırma, ısıtma, yoğunlaştırma, kurutma, besleme işlemlerini yaparak, düşük enerji ile yüksek performans sağlar. Özel vida tasarımı, gaz alma sistemi ve granül kesim sistemi ile kullanım kolaylığı ve çıkan ürün kalitesinde yüksek performans gösterir.

LAZER ERİYİK FİLTRE SİSTEMLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

» Haftalarca sık ekran değişimi yapılmadan üretim. » Operatör kaynaklı kapasite azalması, geç filtre değişimi ve sürekli operatör kontrolünün ortadan kaldırılması. » Yıllık ton plastik kaybının önlenmesi » Maksimum çıktı, minimum eriyik plastik kaybı » Mikro konik delikler sayesinde daha kaliteli ürün sağlanması » Yüksek derecede kontamine ürünlerde karlılık oranı ve ekstrüder kapasitesinin arttırılması » Enerji ve işçilik maliyetlerinde azalma » Mikro deliklerin itme kuvveti sayesinde plastikleşme ve ürün parlaklığının artması » Sürekli otomatik filtrasyon sayesinde katma değeri yüksek ürünler sayesinde kar oranlarının artması uzmanlık. » Tam otomatik çalışma sistemi ve eriyik plastikten kontaminasyonun sürekli ayrılması

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.