Firma Adı İletişim Konum
BATI POLİMER SANAYİ TİCARET A.Ş.
Kemalpaşa O.S.B. Mah. 36.Sokak No:3 Kemalpaşa / İZMİR / KEMALPAŞA / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 232 462 2300
Web: www.batipolimer.com
Salon: 8
Stant: 823
Ürün Grupları
  • Polimer
  • Polipropilen,Polietilen,Polistiren,Polikarbonat,
  • PVC Katkı Malzemeleri

Batı Polimer; plastik hammadde tedarik alanında 30 yılı aşkın tecrübesiyle petkim ve muadili ithal ürünlerin satışını ve nakliyesini yapmaktadır. Sektöründe hammadde temininde güvenilir ve hızlı hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Batı Polimer, Polietilen(PE), Polipropilen(PP), Polivinilklorür(PVC), Polistiren(PS), Akrinonitril Butadiyen Sitren(ABS) ve Polietilen Treftalat(PET) plastik hammaddelerinin temininde Türkiye nin önde gelen plastik hammadde pazarlama şirketlerindendir. Bu doğrultuda dünyadaki, özellikle avrupa, amerika, uzakdoğu, ortadoğu ve Asya daki en önemli petrokimya üreticileriyle ticaret yapmaktadır.

POLİETİLEN (PE)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Shrink ve streç film, sera örtüsü, muhtelif torba ve poşet, ambalaj malzemeleri, laminasyon, kasa, şişe, kavanoz, bidon, boru, yalıtım malzemeleri, çocuk oyuncakları vs. için gereken özelliklerde hammaddelerin temini. ALÇAK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN (AYPE); Film Tipi: Sera örtüsü, shrink film, torba, poşet, laminasyon vb. imalatlar. Enjeksiyon tipi: Ev ve mutfak eşyaları, oyuncaklar, konsantre boya. LİNEER ALÇAK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN (LAYPE); Bütan, hegzan ve oktan bazlı, mukavemet artırıcı genel karışım ve streç. YÜKSEK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN (YYPE); Film tipi: Torba, poşet, laminasyon, rafyalık Enjeksiyon tipi: Ev ve mutfak eşyaları, kasalar, kapaklar, oyuncaklar vs. Şişirmelik: Şişe, kavanoz, bidon, oyuncaklar. Ekstrüzyon: Boru, levha.

POLİPROPİLEN (PP)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Homopolimer, Kopolimer ve Random Kopolimer tiplerinde; OPP ve BOPP film, çuval, bigbag, ip, levha, şişe, tıbbi malzemeler, fırça, elyaf, halı ipi, nonwomen, akü kabı, boya kutusu, ince cidarlı ambalaj kutuları, boru ve bağlantı parçaları vb. imalatı için. ENJEKSİYON TİPİ Homopolimer, kopolimer, random kopolimer kaplar, akü kutuları ev ve mutfak eşyaları, teknik mamüller. ŞİŞİRMELİK Değişik tipte şişeler. EKSTRÜZYON Orient ve biorient filmlik, rafyalık, elyaflık dikiş ve halı ipi vs.

POLİSTİREN (PS)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kristal, antişok, ve genleştirilmiş köpük tiplerinde; çeşitli piknik eşyaları, yoğurt kapları, kırtasiye ve hediyelik malzemeler, video ve teyp kasetleri, otomotiv parçaları, köpükten ambalaj ve yalıtım malzemeleri imalatı için. GENEL MAKSATLI Enjeksiyon ve ekstruzyon için kristal. ANTİŞOK Orient ve biorient filmlik, rafyalık, elyaflık dikiş ve halı ipi vs. KÖPÜK Kap ve ambalajlar için

POLİVİNİL KLORÜR (PVC)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Süspansiyon ve emülsiyon tiplerinde; kapı, pencere profilleri, lambri, boru ve bağlantı parçaları, bahçe hortumu, ayakkabı tabanı, kablo, film, branda, suni deri, eldiven, taban muşambası, yer ve duvar kaplamaları, oyuncak bebek, top ve suni meyvalar vs. üretimi için istenilen K değerlerinde. S-PVC, SÜSPANSİYON POLİVİNİLKLORÜR Ayakkabı, boru, profil, kablo, film vs. E-PVC, EMÜLSİYON POLİVİNİLKLORÜR Branda, suni deri, oyuncaklar, top, yer ve duvar kaplama, etiket vs.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.