PLAST EURASIA İSTANBUL 28. BULUŞMASINA HAZIRLANIYOR

Yurt içinde ve yurt dışında yüksek değere sahip olan ve aynı zamanda Avrupa’nın her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 1100’ün üzerinde nitelikli katılımcıyı ve 60.000’nin üzerinde profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmeye hazırlanıyor.

T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI’NDAN PLAST EURASİA İSTANBUL 2018 KATILIMCILARINA DESTEK

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bul yıl da T.C. Ekonomi Bakanlığı'ndan Plast Eurasia İstanbul fuarı katılımcılarına destek çıktı. 

PLAST EURASİA İSTANBUL 2017’YE DÜNYA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

TÜYAP tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile düzenlenen Plast Eurasia İstanbul 2017, 27.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 43 ülkeden 1.087 firma ve firma temsilciliği ve 101 ülkeden 53.919 sektör profesyonelini 6 – 9 Aralık tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da bir araya getirdi.

PLAST EURASIA İSTANBUL PLASTİK SEKTÖRÜNÜ YENİDEN BİR ARAYA GETİRDİ!

TÜYAP tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile 6 Aralık Çarşamba günü kapılarını açan, her yıl düzenlenen fuarlar arasında dünyanın ikinci Avrasya’nın ise en büyük ihtisas fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, sektörün tüm paydaşlarını 9 Aralık Cumartesi gününe kadar Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırlayacak.

FUARA 4 AY KALA...

Plastik sektöründe yaşanan pozitif gelişmeler, sektörün gün geçtikçe büyümesi ve elde edilen ihracat rakamları Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nı yurtiçinde ve yurtdışında daha da ilgi çekici hale getirmiştir. Fuarın açılışına 4 ay kalmasına rağmen, şimdiden... 

DÜNYANIN TERCİHİ “TÜRK PLASTİK SEKTÖRÜ”

Plastik üretimi Türkiye’de oldukça yüksek bir potansiyele sahiptir. Sahip olduğu bu potansiyeli 2016 yılında 205 ülkeye plastik mamul ihraç ederek göstermiştir. 2016 yılında Türk plastik sektöründe 8,9 milyon ton ve 33,8 milyar dolarlık mamul üretimi gerçekleşmiş olup, üretim 2015 yılına kıyasla miktar bazında %3,5 değer bazında %3 artmıştır. 

FUAR ÖZETİ

Profesyonel ziyaretçiler plastik sanayi, ambalaj sanayi, plastik hammadde, makine sanayi, kimya sanayi, plastik otomotiv, kalıp sanayi, geri dönüşüm, otomotiv ve yan sanayi ve makine yan sanayi gibi alanlardan fuara geldi. Yapılan anket sonuçlarına göre fuara gelen ziyaretçiler...

T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI’NDAN PLAST EURASİA İSTANBUL’A DESTEK

Avrasya’da gerçekleştirilen en büyük plastik fuarı olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı’na KOSGEB’den sonra T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan da destek geldi.
Fuara katılan İhracatçılar Birliği üyesi firmaların stant harcamalarının yüzde 50’sini geri ödeyen T.C. Ekonomi Bakanlığı, firmaların yeni coğrafyalara ulaşarak iş fırsatları yakalamalarına destek oluyor.

PLAST EURASIA İSTANBUL 2016 FUARI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ


Avrasya’nın en büyük fuarı, Avrupa’nın ise her yıl düzenlenen, ikinci en büyük fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, Tüyap tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile düzenlendi.
 

PLASTİK SEKTÖRÜNÜN DEĞİŞMEYEN TEK ADRESİ PLAST EURASIA İSTANBUL 2016 KAPILARINI AÇIYOR

Her yıl düzenlenen fuarlar arasında dünyanın ikinci büyük, Avrupa’nın ise en büyük fuarı olan Plast Eurasia İstanbul 7 Aralık 2016’ da siz değerli sektör mensuplarını ağırlamak için kapılarını açıyor.

PLAST EURASIA İSTANBUL OLARAK K FUARINDAYIZ

Uluslararası platformda boy göstermek adına sektörde üç yılda bir düzenlenen dünyanın prestijli plastik fuarlarından olan K Fuarı’na standlı katılım yapıyoruz. Fuayede yer alan EN1 – 03A nolu standımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarıız.

TÜRK PLASTİK SEKTÖRÜ VE PLAST EURASİA İSTANBUL 2016

Hayatın her alanında kullanılan ve kimyanın mucizesi olan plastik; hafiftir, dayanıklıdır, esnektir, sürdürülebilir ve tüm sektörlerin yapı taşı niteliğindedir. İnşaattan otomotive, otomotivden beyaz eşyaya, beyaz eşyadan ambalaja… Birçok sektörün vazgeçilmezidir.

PLAST EURASIA İSTANBUL'DAN 25. YILINA YAKIŞAN BAŞARILI ORGANİZASYON

Tüyap tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile düzenlenen, sektöründe dünyanın her sene düzenlenen en büyük ikinci, Türkiye'nin ve Avrasya'nın en büyük uluslararası fuarı olan, Plast Eurasia İstanbul, plastik sektörünün önde gelen katılımcı ve ziyaretçilerini 3 - 6 Aralık'ta bir araya getirdi.