Firma Adı İletişim Konum
AEROFİX ENDÜSTRİ KİMYASALLARI - KAĞAN KÜÇÜK
GÖKEVLER MAH. 2312. SOK. NO: 16 GİNZA CORNER PLAZA K: 9 OFİS 109 / ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 544 228 1020
Web: 
Salon: 5
Stant: 515B
Ürün Grupları
  • Plastik Enjeksiyon Makinaları
  • Vida Kovan
  • Enjeksiyon Kalıpları

Aerofix olarak 35 yılı aşkın bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını günümüz ihtiyaçlarına göre son teknoloji ile hazırladığımız ürünlerle karşılıyoruz. Müşteri odaklı kadromuz, portföyümüzdeki 150 den fazla ürün ile müşterilerimizin taleplerini karşılamaktadır. İhtiyaç duyulan yeni ürünler için büyük bir heyecanla çalışıyor ve portföyümüze ekliyoruz.

AEROFİX KALIP AYIRICI SPREYAEROFİX
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hidrokarbon bazlı yanıcı olan ürünlere alternatif olmak üzere üretilmiş yanıcı olmayan bir silikonlu kalıp ayırıcı ve yağlayıcıdır Her türlü ağır iş ortamında kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiştir Sıcak ortamlarda yapılan kalıp işlerinde Plastik,Lastik ve Kauçuk gibi malzemelerin yapışmasını önler Yüksek ısıya dayanıklıdır Plastik,metal ve karton levhaların birbirinden ayrılmasını sağlayan bir kaydırıcı üründür Ayrıca tekstilde,evde ve ofiste kullanabileceğiniz iyi bir yağlayıcıdır Renksiz ve kokusuzdur.

AEROFİX MUM KORUMA SPREYAEROFİX
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Metalleri oksidasyona ve paslanmaya karşı üstün koruma salayan bir üründür. Metal üzerinde açık renkli ve yumuşak bir mum tabakası oluşturur. Bu koruyucu tabaka istenildiğinde solventler ile kolayca temizlenir.

AEROFİX PAS SÖKÜCÜ SPREYAEROFİX
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış civata somunlar, el aletleri, kara ve deniz av malzemeleri, bisiklet, motorsiklet, kapı ve dolap menteşeleri, ve bunun gibi tüm metal parçalar başlıca kullanım alanlarıdır. Pası giderdikten sonra, yüzeyde ince bir film tabakası oluşturarak daha sonraki evrelerdeki paslanmayı geciktirir. Plastik yüzeylere bir zarar vermez

AEROFİX ŞEFFAF SIVI GRESAEROFİX
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çok Amaçlı Yağlama Spreyidir. Bileşiminde Hızlı Penetre Olan Ve Yüzeyde Tutunan Özel Yağ Ve Katkıları Mevcuttur. Endüstriyel Bir Çok Alanda, Ayrıca Evde Ve İşyerlerinde Yağlama Gerektiren Tüm Yüzeylerde Güvenle Kullanılır.

AEROFİX ÇOK AMAÇLI BAKIM SPREYAEROFİX
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Temizler, yağlar, korur, kalıntıları, yapışkanları çözerek, aşırı zor lekeleri gevşetir. Pastan dolayı sıkışan parçaları çözer. Paslı yüzeylere derinlemesine nüfuz ederek, gevşemelerini sağlar. Kolayca nüfuz eder. Yüzeylere çok iyi bir şekilde yayılır ve tutunur. En dar ve sıkışık yerlere nüfuz ederek yüzeyi dış etmenlere karşı korur. Su ve nemi uzaklaştırır. Otomotiv ve gemi sanayinde, elektrik kontaklarında, motorlarda suyun ve nemin istenmediği yerlerde mükemmel bir su itici olarak kullanılır. Korozyona karşı korur. Gıcırtı seslerini ortadan kaldırarak uzun bir süre sessiz çalışmalarını sağlar. Araçlardaki motor parlatma işleminde, cıvata sökme işlemlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

AEROFİX GENEL TEMİZLEME SPREYAEROFİX
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kirli yağlı parçalarda, fren sistemlerinde ve debriyaj parçalarının temizliğinde kullanılır. Özel formülü sayesinde toz ile birleşerek katman oluşturmuş gres, katran ve diğer yağların fazla efor sarf etmeden temizlenmesi sağlar. Fren sistemlerinin tutma özelliğini arttırır.

AEROFİX KALIP AYIRICI SİLİKONSUZ SPREYAEROFİX
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yanıcı değildir. Polietilen, polipropilen, akrilik, poliüretan, HIPS, bakalit, doğal kauçuk, nitril, neopren, flurosilikon polimer ve bunun gibi ürünlerin kalıplarında ayırıcı ve silikon içermeyen bir ayırıcı olarak kullanılır. Tercihen imalat sonrası boyanacak parçalara ait kalıplarda kullanılması uygundur. Yapışma ve tutma yapmayan ince bir film tabakası meydana getirerek, sürtünmeyi azaltır. Yüksek ve düşük sıcaklık aralıklarında çalışabilir.

AEROFİX YAĞ VE LEKE SÖKÜCÜAEROFİX
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çamaşırlarda, gömlek ve yaka kirlerinde, halı, koltuk, döşeme, perde ve tülde, epoksi zeminlerde, pvc, mutfak, banyon, araç içi döşeme ve koltuklarda, motosiklet, otomobil, tekne ve iş makinalarının motor ve jantlarında, torna tezgahı temizliğinde kire ve yağa ortak çözüm sağlar.

AEROFİX EL TEMİZLEME KREEMİAEROFİX
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Limon kokuludur, istenmeyen kokuları yok eder. İçindeki ovucu tanecikler sayesinde etkin temizlik sağlar. Zamandan tasarruf sağlar Fazla işçi ile çalışılan yerlerde lavabo önlerinde yaşanan beklemeler sona erer. Biyolojik indirgenme özelliği sayesinde lavaboları kirletmeden giderleri tıkamadan arıtma tesislerine çözülmüş olarak gider. Burada da enerjiden tasarruf sağlar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AEROFİX
  • BODEGA
  • MEETO
  • AEROTOX
  • AEROPOCK
  • LUBFİX