Plast Eurasia İstanbul Fuarı'na Neden Katılmalısınız? 
PLASTİK SEKTÖRÜNÜN BULUŞMA NOKTASI: PLAST EURASIA İSTANBUL 

Plastik  sektörünün tüm paydaşlarını tek çatı altında buluşturan Plast Eurasia İstanbul Fuarı Avrasya'nın en büyük plastik endüstrisi fuarı olarak katılımcılarına dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleri ile yeni iş birlikleri kurma fırsatı sunuyor. Yeni iş ortaklıklarına zemin hazırlamanın yanı sıra katılımcılar mevcut iş ortakları ile bir araya gelme ve sektörü değerlendirma fırsatı buluyor.  Fuar katılımcıları sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurt dışında da marka bilinirliğini artırma ve şirket imajını güçlendirme imkanı yakalıyor. Dünya plastik sektörünün liderlerini tek çatı altında buluşturan fuar küresel iş ortaklıklarına zemin hazırlıyor.

PLAST EURASIA İSTANBUL 2023 FUARI BAŞARILARLA GEÇTİ

118 ülkeden 67.249 sektör profesyonelini fuar katılımcıları ile bir araya getiren Plast Eurasia İstanbul Fuarı 6 kıtadan profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Ulusal ve uluslararası pazarda etkin bir oyuncu olmak için katılımcılarına büyük bir fırsat sunan Plast Eurasia İstanbul Fuarı düzenlendiği her yıl kendi rekoruna yenilerini ekliyor. 43 ülkeden 1.375 firma katılımı ile gerçekleşen fuar 2024 yılında da istikrarlı büyümesini devam ettirerek sektörün lider fuarı olmaya devam edecek.

NEDEN PLAST EURASIA İSTANBUL FUARI’NDA OLMALISINIZ?

Marka Bilinirliğini Artırma Fırsatı

Plastik sektörünün uluslararası arenadaki lider markalarının tercihi olan Avrasya'da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul'da katılımcı olarak markanızın görünürlüğünü artırabilir ve marka bilinirliğizi güçlendirebilirsiniz. Yurt içinden ve yurt dışından gelen ziyaretçiler ile doğrudan iletişim kurarak markanızı tanıtabileceğiniz gibi sektördeki firmalar arasında da bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Fuarda geliştireceğiniz bağlantılar ile yeni bir iş ağı kurabilir, markanızı ileri taşıyabilirsiniz.

Mevcut İş Birliklerini Güçlendirme ve Yeni İş Bağlantıları Kurma İmkanı

Plast Eurasia İsatanbul Fuarı’nda mevcut müşterilerinizle yüz yüze görüşme ve iş bağlantılarınızı güçlendirme şansı yakalayabilirsiniz. Sektör profesyonellerini tek çatı altında buluşturan fuar aracılığıyla mevcut iş ortaklıklarıınızı güçlendirirken yeni firmalarla tanışarak iş ağınızı genişletebilirsiniz.

Müşteri Portföyüzünü Geliştirme Fırsatı 

Çeşitli coğrafyalardan gelen, satın alma kararlarının verilmesinde doğrudan etkili olan profesyonel müşteriler ile tanışarak müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz. Farklı bölgelerden gelen sektörün kilit müşterileriyle kuracağınız ilişkiler ile ürün ve hizmetlerinizi global ölçekte tanıtma fırsatı sağlayarak yalnızca yerel değil küresel piyasalarda da rekabet gücünüzü artırabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerinizi Doğrudan Tanıtma İmkanı 

Ürün ve hizmetlerinizi geniş bir kitleye doğrudan tanıtma fırsatı sunan fuar boyunca sergileyeceğiniz inovatif ürünler ve hizmetlerle potansiyel müşterilerinizle doğrudan iletişime geçme imkanı bulabilirsiniz. Rakiplerinizin de bulunduğu platformda pazarın nabzını tutarak ve trendleri takip ederek işinizde fark yaratabilirsiniz.

Küresel Ağ Oluşturma Fırsatı

Dünyanın dört bir yanından nitelikli ziyaretçileri bir araya getiren 33. İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı’nda 6 kıtadan gelen profesyoneller ile buluşarak uluslararası arenada etkin bir oyuncu olma yolunda büyük bir adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz.