Plast Eurasia İstanbul Fuarı 33. kez Sektörün Tercihi Olmaya Hazırlanıyor

Avrasya’da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul 2024 yılında da ulusal ve uluslararası arenadan binlerce sektör profesyoneline ev sahipliği yapmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Avrasya Bölgesinin En Büyüğü Yine Adından Söz Ettirmeyi Başardı

Plast Eurasia İstanbul 2023, 32. Uluslararası Plastik Endüstrisi Fuarı 22-25 Kasım 2023 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da gerçekleşti. Plastik endüstrisinin en büyük teknoloji, inovasyon ve bilgi paylaşımı, aynı zamanda büyük bir ticaret platformu olan Plast Eurasia Fuarı yine sektördeki konumunu korudu.

Avrasya’nın en büyük plastik fuarı İstanbul’da başladı

Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı sektör profesyonellerine kapılarını açtı!

Plastik sektörünün Avrasya bölgesinde düzenlenen en büyük, dünyada da her yıl düzenlenen fuarlar arasında Çin’den sonra ikinci fuarı olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 22 Kasım Çarşamba günü düzenlenen törenle açıldı. 

 

Dünya plastik sektörünün aktörleri Plast Eurasia İstanbul’da buluşuyor!

Plastik sektörünün geleceğini şekillendiren Plast Eurasia İstanbul Fuarı için geri sayım başladı. 22-25 Kasım 2023 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuara, Almanya, Danimarka, İran, Rusya, İtalya, Polonya, Çin, İspanya gibi dünyanın dört bir yanından katılımcılar ürünlerini sergilemeye gelecek.  

Teknoloji ve yeniliğin merkezi Plast Eurasia İstanbul Fuarı


Dünya plastik sektörünün aktörleri Plast Eurasia İstanbul’da buluşuyor

Plastik endüstrisinin her yıl düzenlenen en büyük fuarlarından biri olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı 22-25 Kasım 2023 tarihleri arasında sektörün aktörlerini buluşturmaya hazırlanıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 32. kez bir araya gelecek olan sektör temsilcileri, plastik endüstrisine dair son teknolojileri, gelişmeleri tek çatı altında görme imkânı bulacak.

 

Sektörün Tercihi PlastEurasia Fuarı!

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV iş birliğinde düzenlenen Plast Eurasia İstanbul 2023 fuarı, 22-25 Kasım 2023 tarihleri arasında 32. kez sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Plast Eurasia Fuarı bir kez daha sektörün tercihi oldu!

Dünyanın en büyük 3. Plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da 41 ülkeden 1.087 katılımcı firma ile 115 ülkeden 64.047 profesyonel ziyaretçiyi buluşturdu.

Dünyanın en büyük 3. plastik fuarı Tüyap’ta kapılarını açtı!

Son teknoloji makine ve ürünlerin sergilendiği platform Plast Eurasia İstanbul, 31. kez kapılarını açtı. 23 – 26 Kasım tarihlerinde Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde 41 ülkeden 1.087 katılımcı ile düzenlenen fuarda, plastik sektörüne ait son teknoloji ürünler sergileniyor.

Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı sektör profesyonellerini 31.kez bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Son teknoloji makine ve ürünlerin sergilendiği platform Plast Eurasia İstanbul, 23 Kasım’da Tüyap İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşacak. Fuara 100’ün üzerinde ülkeden 1000’e yakın katılımcı firma ve 65.000’in üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

Sektörün Fuarı Plast Eurasia İstanbul 2022 Büyümeye Devam Ediyor!

2021 yılında sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirerek katılımcı ve ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunan, 99 ülkeden 60.742 profesyonel ziyaretçi ile 39 ülkeden 852 lider firmayı buluşturarak dev bir ticaret platformu haline gelen Plast Eurasia İstanbul Fuarı 2022 yılında da büyümesine devam ediyor…

Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı Hazırlıkları Başladı

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV iş birliğinde düzenlenen Plast Eurasia İstanbul 2022 fuarı, 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında 31. kez sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

30’uncu yılında 60 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı

Dünya plastik endüstrisi, 30’uncu kez bölgedeki sektörün en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul’da buluştu. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve PAGEV iş birliğiyle düzenlenen fuar, 4 gün boyunca ziyaretçi akınına uğradı. 120 bin metrekarelik alanda 854 katılımcı firma ile 60.742 ziyaretçiyi bir araya getiren fuar, önemli iş bağlantılarına sahne oldu. 138 ülkeden 8.971, Türkiye’nin dört bir yanından 51.771 ziyaretçiyi, Rusya’dan Ortadoğu ve Afrika’ya uzanan geniş bir coğrafyayı temsil eden 39 ülkeden 900’ün üzerinde alım heyetini ağırlayarak bu seneki ziyaretçi sayısında rekora imza attı. Fuar, yarattığı katma değerle plastik endüstrisinin geleceğine projeksiyon tuttu.  

Plast Eurasia İstanbul 30’uncu Yıl Coşkusuyla Her Zamankinden Daha Güçlü

Tüyap, plastik endüstrisinin bölgedeki en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul ile 30. kez dünya plastik endüstrisini buluşturdu. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve PAGEV iş birliğiyle 1 Aralık tarihinde kapılarını açan fuar, 4 gün boyunca plastik sektörü için verimli iş birliklerine sahne olacak. 120 bin metrekarelik alanda 854 katılımcı firma ile 120’nin üzerinde ülkeden 60 binin üzerinde ziyaretçiyi bir araya getirecek olan fuar, 4 Aralık tarihine kadar devam edecek. Almanya, Azerbaycan, Bahreyn, Belarus, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Filistin, Finlandiya, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, Irak, İran, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moritanya, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Şili, Tacikistan, Tunus, Ukrayna, Umman, Ürdün, Yemen, Yunanistan olmak üzere 39 ülkeden 900’ün üzerinde alım heyeti fuardaki yerini aldı. Katılımcı firmaların ticari faaliyetlerine büyük bir açılım getirmesi beklenen fuar, bu yönüyle de ihracat faaliyetlerine kalıcı bir değer kazandıracak.

Dünya plastik endüstrisi 30. kez Tüyap’ta buluşuyor

Dünyada her yıl düzenlenen ikinci büyük ve Avrasya’nın en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 30’uncu yılında en büyük üreticileri bir araya getiriyor. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve PAGEV iş birliği ile 1-4 Aralık tarihlerinde İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, 120 bin metrekarelik alanda Avusturya, Belçika, Brezilya, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Hindistan, İsrail, İtalya, Japonya, Malezya, Hollanda, Kore, Rusya, İspanya, Tayvan, İngiltere ve Suudi Arabistan’dan binin üzerinde katılımcı firmayı ile 50 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamak için gün sayıyor. Plastik endüstrisinin bölgedeki en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 30’uncu yılında en büyük üreticileri bir araya getiriyor. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve PAGEV iş birliği ile 1-4 Aralık tarihlerinde İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, 120 bin metrekarelik alanda Avusturya, Belçika, Brezilya, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Hindistan, İsrail, İtalya, Japonya, Malezya, Hollanda, Kore, Rusya, İspanya, Tayvan, İngiltere ve Suudi Arabistan’dan binin üzerinde katılımcı firmayı ile 50 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamak için gün sayıyor. 

Dünya ticaret için TÜYAP’A geldi

İş dünyasının fuar hasreti sona erdi. Kısıtlar nedeniyle ara verilen ticari fuarlar, yeniden başladı. Tüyap çatısı altında yeni normalin ilk yüz yüze fuarı WoodTech2020 33. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı, alınan önlemlerle 10 Ekim 2020 Cumartesi günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. 14 Ekim’e kadar ziyarete açık olan fuarda, sosyal mesafe ve maske kuralına uygun olarak hareket ediliyor. Bunların yanı sıra fuar alanına girenlerin ateş ölçümü yapılıyor ve HES kodu istenerek kontrol ediliyor.

Yeni Nesil Fuarcılık

Tüyap olarak 41 yıldır yüzlerce sektörde ticarete yön veriyor, ekonominin güçlenmesine katkı sağlıyoruz. Yılların getirdiği deneyim ve tecrübemiz ile pandemi sürecinde de, geçmişte olduğu gibi alıcı ve satıcıyı bir araya getirdiğimiz, ülke içinde ve ülkeler arasında ticaretin gelişmesine ortam hazırlayan fuarlarımızın en iyi şekilde gerçekleştirilebilmesi için gerekli çalışmalarımızı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor!

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.Tüm iş alanlarında olduğu gibi fuarlarımızda da yeni döneme önce sağlık mottosuyla hazırlanıyoruz. Tüm sektör çalışanları, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizin herhangi bir şüphe duymadan işlerine devam edebilmesi için Tüyap Fuarcılık Grubu olarak fuar alanında bir dizi önlem aldık ve temassız fuarcılık deneyimini sizler için geliştirdik.

KORONA VİRÜS BİLGİLENDİRMESİ

Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.Bu sebeple Çin anakarasındaki Hubei eyaletinde, Wuhan şehrinde görülen koronavirüs salgını hakkındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dünya Sağlık Örgütü (WHO)  ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın tüm yönlendirmelerine uyuyoruz.

PLAST EURASIA ISTANBUL 2019 FUARI'NA REKOR ZİYARETÇİ!

TÜYAP tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile düzenlenen Plast Eurasia İstanbul 2019, 29.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 40 ülkeden 1.085 firma ve firma temsilciliği ve 106 ülkeden 52.361 sektör profesyonelini 4 – 7 Aralık tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da bir araya getirdi.

PLASTİK SEKTÖRÜNÜN ORTAK BULUŞMA NOKTASI PLASTEURASIA İSTANBUL 2019 KAPILARINI AÇTI!

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile 4 Aralık Çarşamba günü kapılarını açan, dünyada her yıl düzenlenen ikinci büyük ve Avrasya’nın en büyük plastik endüstrisi fuarı olan  PLASTEURASIA İSTANBUL 2019 29.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı 40 ülkeden 1085 firma ve firma temsilciliğini sektör profesyonelleriyle buluşturuyor!

 

TÜRK HAVA YOLLARI, PLASTİK AVRASYA İSTANBUL 2019 FUARI’NIN RESMİ HAVA YOLU OLDU!

Türk Hava Yolları Plastik Avrasya İstanbul 2019 Fuarı’nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. 

AVRASYA’NIN LİDER PLASTİK ENDÜSTRİSİ FUARI PLAST EURASIA İSTANBUL 29. BULUŞMASINA HAZIRLANIYOR

Dünyada her yıl düzenlenen ikinci büyük ve Avrasya’nın en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 45 ülkeden 1.100 nitelikli katılımcı firmayı ve 105 ülkeden yaklaşık 60.000 profesyonel ziyaretçiyi TÜYAP ve PAGEV  (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliğiyle bir araya getirmeye hazırlanıyor. 29. kez kapılarını açacak olan fuar 4 - 7 Aralık 2019 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek.

K 2019 FUARI’NDAYIZ!

Dünyada her yıl düzenlenen ikinci büyük ve Avrasya’nın en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul Fuarının Proje Ekibi, 16 - 23 Ekim 2019 tarihleri arasında Düsseldorf’ta gerçekleştirilecek olan K 2019 Fuarı’nda olacak. B2B görüşmeler için randevu alın!
Stand No: Kuzey Girişi 1 / -05A

AJANDANIZA KAYDEDİN: 4 - 7 ARALIK 2019

Dünyada her yıl düzenlenen ikinci büyük ve Avrasya’nın en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul; Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenmektedir.

Dünyanın en büyük 3. plastik fuarı Tüyap’ta kapılarını açtı!

Son teknoloji makine ve ürünlerin sergilendiği platform Plast Eurasia İstanbul, 31. kez kapılarını açtı. 23 – 26 Kasım tarihlerinde Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde 42 ülkeden 1.094 katılımcı ile düzenlenen fuarda, plastik sektörüne ait son teknoloji ürünler sergileniyor.

Dünyanın en büyük 3. plastik fuarı Tüyap’ta kapılarını açtı!

Son teknoloji makine ve ürünlerin sergilendiği platform Plast Eurasia İstanbul, 31. kez kapılarını açtı. 23 – 26 Kasım tarihlerinde Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde 42 ülkeden 1.094 katılımcı ile düzenlenen fuarda, plastik sektörüne ait son teknoloji ürünler sergileniyor.