Plast Eurasia İstanbul Fuarı 33. kez Sektörün Tercihi Olmaya Hazırlanıyor

Plast Eurasia İstanbul 2024, 33. Uluslararası Plastik Endüstrisi Fuarı 4-7 Aralık 2024 tarihlerinde dünya plastik sektörünün aktörlerini tek çatı altında bir araya getirmeye hazırlanıyor. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV (Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme, Eğitim Vakfı) iş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar istikrarlı büyümesini devam ettirerek sektörün lider fuarı olmaya devam edecek.

Avrasya’da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul 2024 yılında da ulusal ve uluslararası arenadan binlerce sektör profesyoneline ev sahipliği yapmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Sektörün Dev Fuarı Düzenlendiği  Her Yıl Adından Söz Ettiriyor

Geniş coğrafyaya yayılan bir ticaret ortamı sunan Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nda 2023 yılında 43 ülkeden 1.375 katılımcı ürün ve hizmetlerini sergileyerek marka imajını güçlendirme, yeni iş bağlantıları kurarak küresel çapta tanınma imkanı buldu. 118 ülkeden 67.249 profesyonel ziyaretçinin sektörün kilit oyuncuları ile buluştuğu fuarda toplam ziyaretçinin %16’sını yabancı ziyaretçi oluşturdu. Bu yıl 33. kez bir araya gelecek olan sektör temsilcileri, plastik endüstrisindeki son teknolojileri, en yeni ürün ve hizmetleri tek çatı altında inceleme fırsatı bulacak.

Binlerce Ürün Çeşidi Teknoloji ve Yeniliğin Merkezi Plast Eurasia İstanbul'da

Plastik endüstrisinin geleceğini şekillendiren, Avrasya bölgesinin en prestijli plastik endüstrisi fuarı Plast Eurasia İstanbul bu yıl da hem katılımcı sayısında, hem sergi alanında hem de ziyaretçi yoğunluğunda kendi rekorlarını kırmayı hedefliyor. Fuarda; plastik makineleri, makine ekipmanları ve yan sanayi ürünleri, kalıplar, geri dönüşüm teknolojileri, ısı ve kontrol cihazları, otomasyon sistemleri, soğutma sistemleri, ham madde ve kimyasallar, yarı mamul gibi ürünler geniş bir yelpazede sergilenecek. Plastik endüstrisinin lider fuarı bu yılda sektördeki en yeni trendleri ve çözümleri bir araya getirerek endüstrinin geleceğine yön vermeye devam edecek.

Ücretsiz Bilet Fırsatı Devam Ediyor

Plastik endüstrisinin lider markalarının sergileyeceği binlerce ürünü inceleme şansını kaçırmayın, siz de bu heyecana ortak olmak ve sektörün nabzını tutmak için 9 Eylül’e kadar devam edecek olan ücretsiz bilet fırsatından yararlanın!
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN