Firma Adı İletişim Konum
ŞENMAK MAKİNA SAN. TİC. A.Ş.
Akçaburgaz Mah. Hadımköy Yolu Cad. No: 94 / Esenyurt / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 485 3330
Web: https://www.senmak.com/
Salon: 12
Stant: 1215
Ürün Grupları
  • Vida Kovan

Plastikleştirme Ekipmanları sektöründe lider olan ŞENMAK ın temelleri 1987 yılında atıldı. Sektörden gelen talep üzerine 1990 yılında ilave makine ve ekipman yatırımları yaparak vida ve kovan üretmeye başlayan ŞENMAK, günümüzde Avrupa nın 5 büyük oyuncusundan biri. Çoğu Batı Avrupa pazarında olmak üzere 30 dan fazla ülkeye ihracat yapan ŞENMAK, üstün teknolojisi ve yüksek kalitesi ile Avrupa ve Türkiye pazarında saygın ve güvenilir bir tedarikçi konumundadır. ŞENMAK ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklılık ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşım sonucunda ŞENMAK bugün, hedeflerine ulaşırken sahip olduğu Ar-Ge, üretim, bilgi ve iş birliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir. ŞENMAK, müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bile gelişimi hedef alan icraatları ile küresel bir oyuncu olma hedefine odaklanmıştır. Öncü ve örnek olma amacıyla hareket eden ŞENMAK, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaya devam etmektedir.

VİDAEnjeksiyon ve Ekstrüzyon Makineleri için Vidalar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ŞENMAK, PTA kaplamalı (bimetal) nitrasyonlu ve komple sertleştirilmiş olmak üzere konvansiyonel, bariyerli ve ikiz vidalar üretmektir. Üretilen vidalar genel kullanıma yönelik vidalar olabileceği gibi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş özel ürünler veya yüksek performans vidaları da olabilir. Çapları 20 ila 300 mm aralığında ve tek parça maksimum 8,50 m boya kadar üretilen vidalar ihtiyaca göre ısıl işleme tabii tutulur.

KOVANEnjeksiyon ve Ekstrüzyon Makineleri için Kovanlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde 20 ila 200 mm delik çapı aralığında, maksimum 4,6 m boyunda gaz atma bölgeli, düz besleme bölgeli, yivli besleme bölgeli ve özel soğutma bölgeli kovanlar üretmekteyiz. Vidalarda olduğu gibi, kovanlarda da kullanılan malzemelere göre yüzey sertleştirme işlemi yapılmaktadır.

BURÇEnjeksiyon ve Ekstrüzyon Makineleri için Burçlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ŞENMAK ta 20 ila 160 mm delik çapı aralığında, grove, helisel ve eksenel burçlar üretmekteyiz. İhtiyaca göre nitrasyonlu veya çekirdeğe kadar setleştirilmiş çelikten üretilen burçlar, hassas toleranslara sahiptir. Üretilen burçlar, müşterimizin ihtiyacına uyacak şekilde tasarlanabilir.

ROKET TAKIMIEnjeksiyon ve Ekstrüzyon Makineleri için Roket Takımları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Roket takımı, plastikleştirme ünitesinin kritik ancak sıklıkla ihmal edilen bir parçasıdır. ŞENMAK ta üretilen roket takımları aşınma ve burulmaya dayanıklı bimetalik kaplama ile 3 farklı malzemeden hazırlanır. En zorlu uygulamalarınız için her bir parçası farklı ısıl işlemlerden geçer. ŞENMAK ta üretilen Roket Takımları standart olabileceği gibi ihtiyaçlarınıza özel üretim de yapılabilmektedir.

MEME TAKIMIEnjeksiyon ve Ekstrüzyon Makineleri için Meme Takımları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ŞENMAK ta üretilen Meme Takımları, tüm ürünlerimizden beklediğiniz aynı özen ve uzmanlıkla tasarlanır ve üretilir. ŞENMAK ta birçok standart Meme Takımı üretilirken aynı zamanda ihtiyaçlarınıza uygun özellik ve uzunluklarda tüm spesifikasyonlarınıza uygun üretim de gerçekleşmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.